Měna:
 
volejte: +420 774 884 699
chopper@motobrasny.cz
stojí za pozornost kožené vesty a bundy šité na míru kožené brašny a kufry šité na míru Logo

Strana 2

Padací rám na motorku

Padací rám na motorku si rozhodně nevyrábějte doma sami.

Jaro začalo a vy jste si určitě stačili připravit svého chromovaného miláčka pro další spanilé jízdy. Nevynechali jste ovšem něco, bez čeho jste se loni ještě zvládli obejít? Případně nezasloužila by si nějaká opracovaná část výměnu? Právě proto jsme tu my, internetový obchod s motoristickými doplňky pro motocykly značek Chopper a Cruiser. Co nabízíme? Mimo jiné například přilby, brašny, kufry, pásy na nádrž, opěrky, nosiče chladiče, kryty chladiče, padací rám na motorku, podpěrky brašen, rámy blatníku, rampu světel, světla a blinkry. V našem sortimentu si zcela jistě vyberete také kvalitní moto oblečení, rukavice, boty a jiné doplňky.


Padací rámy na motorku jsou důležitou součástí moto výbavy. V jedné diskuzi na fóru motorkářů jsem se dozvěděl, že si jeden maník padací rám vyrobil sám, a hned se mu ozvalo několik oponentů, že v případě nehody bude pojišťovnu zajímat, zda byl padací rám homologovaný. Proto doplňuji, padací rámy musejí být originál i vzhledem k vaší bezpečnosti. My dodáváme rámy na motocykly Yamaha, vyrobený z ocelové trubky o průměru 32 mm a síle 3 mm. Padací rám je pochromován a dodáváme jej s chromovanými šrouby a podložkami. Dále dodáváme padací rám přední Victory Hammer Sport se stejnými parametry. Padací rám Suzuki VS 800 je zhotoven z leštěných nerezových trubek o průměru 32 mm a síle 2,5 mm a máme jej rovněž skladem. Můžete si vybrat z našeho širokého výběru mnoha značek, stačí navštívit naše stránky. Rozhodně nedoporučujeme vyrábět si padací rámi doma na koleně. Naše padací rámy se pohybují v cenových relacích od tří tisíc korun, což je rozhodně cena, za kterou stojí za to žít.


Můžeme vám poradit i osobně, pokud vám nevyhovuje nakupování v e-shopu. Naší prodejnu můžete navštívit na adrese Dobrá 72, okr. Frýdek-Místek

zpět


Jak nakupovat | Ochrana údajů | Obchodní podmínky | Kontaktujte nás! | Slevy | Hodnocení | Logoff