Měna:
 
volejte: +420 602 772 509
chopper@motobrasny.cz
stojí za pozornost kožené vesty a bundy šité na míru kožené brašny a kufry šité na míru Logo

Reklama 1

yamahastar.cz

Strana 2

Padací rám na motorku

Padací rám na motorku si rozhodně nevyrábějte doma sami

Jaro začalo a vy jste si určitě stačili připravit svého chromovaného miláčka pro další spanilé jízdy. Nevynechali jste ovšem něco, bez čeho jste se loni ještě zvládli obejít? Případně nezasloužila by si nějaká opracovaná část výměnu? Právě proto jsme tu my, internetový obchod s motoristickými doplňky pro motocykly zneček Chopper a Cruiser. Co nabízíme? Mimojiné například přilby, brašny, kufry, pásy na nádrž, opěrky, nosiče chladiče, kryty chladiče, padací rám na motorku, podpěrky brašen, rámy blatníku, rampu světel, světla a blinkry. V našem sortimentu si zcela jistě vyberete také kvalitní moto oblečení, rukavice, boty a jiné doplňky.


Padací rámy na motorku jsou důležitou součástí moto výbavy. V jedné diskuzi na fóru motorkářů jsem se dozvěděl, že si jeden maník padací rám vyrobil sám, a hned se mu ozvalo několik oponentů, že v případě nehody bude pojišťovnu zajímat, zda byl padací rám homologovaný. Proto doplňuji, padací rámy musejí být originál i vzhledem k vaší bezpečnosti. My dodáváme rámy na motocykly Yamaha, vyrobený z ocelové trubky o průměru 32 mm a síle 3 mm. Padací rám je pochromován a dodáváme jej s chromovanými šrouby a podložkami. Dále dodáváme padací rám přední Victory Hammer Sport se stejnými parametry. Padací rám Suzuki VS 800 je zhotoven z leštěných nerezových trubek o průměru 32 mm a síle 2,5 mm a máme jej rovněž skladem. Můžete si vybrat z našeho širokého výběru mnoha značek, stačí navštívit naše stránky. Rozhodně nedoporučujeme vyrábět si padací rámi doma na koleně. Naše padací rámy se pohybují v cenových relacích od tří ticíc korun, což je rozhodně cena, za kterou stojí za to žít.


Můžeme vám poradit i osobně, pokud vám nevyhovuje nakupování v e-shopu. Náš sklad se nachází v Petřvaldě v ulici Klimšova. Objednejte se, prosím, telefonicky.

zpět


Reklama 2

sportBIKER

Nové zboží  [více]

zadní led světlo Harley Davidson
zadní led světlo Harley Davidson
1720,00,- Kč s DPH
1421,49,- Kč bez DPH
červené led světlo Harley Davidson
červené led světlo Harley Davidson
1780,00,- Kč s DPH
1471,07,- Kč bez DPH
podpěry brašen harley davidson softail
podpěry brašen harley davidson softail
1059,00,- Kč s DPH
875,21,- Kč bez DPH

Rychlý kontakt

Po-Pá 8:00-15:00
MOB (+420) 602 772 509

kontakty:
MOTOBRAŠNY.CZ
Klimšova 1756
735 41 PETŘVALD
CZECH REPUBLIC

IČ: 25352636
DIČ: CZ25352636
kontaktujte nás na
chopper@motobrasny.cz
Kontaktní formulář

Kdo je online?

Právě zde jsou 6 návštěvníci online.
Jak nakupovat | Ochrana údajů | Obchodní podmínky | Kontaktujte nás! | Slevy | Hodnocení | Logoff