Měna:
 
volejte: +420 774 884 699
chopper@motobrasny.cz
stojí za pozornost kožené vesty a bundy šité na míru kožené brašny a kufry šité na míru Logo

Strana 3

Opěrka pro spolujezdce

Opěrka pro spolujezdce vyváží pohodlnou jízdu ve dvou.

Jsme internetový obchod, který se specializuje na prodej různého příslušenství na motorky. Nakupování u nás je snadné. Stačí navštívit naše stránky a z připravené aktuální nabídky v e-shopu si vybrat. Mimo jiné nabízíme všem nadšeným motorkářům přilby, brašny, kufry, pásy na nádrž, opěrky pro spolujezdce, nosiče chladiče, kryty chladiče, podpěrky brašen, padací rámy na motorku, rámy blatníku, rampu světel, světla a blinkry. V našem sortimentu si zcela jistě vyberete také kvalitní moto oblečení, rukavice, boty a jiné doplňky.

Opěrky pro spolujezdce jsou vhodným moto doplňkem pro pohodlnou jízdu spolujezdce. Zároveň ale opěrka mění estetický vzhled každého motocyklu. Proto je třeba vybírat si nejen dle funkčnosti, ale i estetického dopadu na celkový vzhled vašeho miláčka. Všechny opěrky pro spolujezdce mají dvě skvělé vlastnosti – jsou kvalitně zpracovány a jednoduše se montují. Ceny našich opěrek pro spolujezdce se pohybují mezi 3700 a 3900 korunami, cena nepřesáhne čtyři tisíce korun.

Co se týče opěrek pro spolujezdce, máme několik typů. Můžete si vybrat mezi dvanácti druhy opěrek typu Yamaha. Všechny jsou vyrobeny z pochromované oceli a součástí výrobku jsou šrouby pro montáž. Výjimkou mezi opěrkami je Yamaha Virago 535, která pasuje pouze na motocykly Yamaha Virago, u kterých je vzdálenost mezi zadním vrchním šroubem držícím tlumič a středem blinkru patnáct centimetrů.

Nyní už si stačí jen vybrat a radovat se z pohodlné jízdy ve dvou.

zpět


Jak nakupovat | Ochrana údajů | Obchodní podmínky | Kontaktujte nás! | Slevy | Hodnocení | Logoff