Měna:
 
volejte: +420 774 884 699
chopper@motobrasny.cz
stojí za pozornost kožené vesty a bundy šité na míru kožené brašny a kufry šité na míru Logo

Strana 4

Sedlové brašny

Sedlové brašny jsou důležitou výbavou každého motorkáře

Nezbytnou součástí výbavy každého motorkáře jsou mimo jiné i sedlové brašny na motorku. V našem obchodě naleznete desítku různých brašen: od jednoduchého provedení přes luxusní až po různě zdobené. Navštivte naše stránky a v e-shopu si vyberte. Postup nákupu je snadný a na stránkách se rychle zorientujete.

Doporučujeme vybrat si nejprve podpěru pod motobrašnu. Nabízíme podpěry klasické, nebo s podporou. Značky námi prodávaných podpěr jsou Yamaha, Kawasaki, Honda, Suzuki a Harley Davidson. Jejich cena se pohybuje mezi jedním tisícem korun a 1700 korunami. Podpěry se vyrábí s pochromovaných ocelových trubek, jsou tedy velmi odolné. Součástí výrobku jsou montážní šrouby.

Nyní přejděme k samotným motobrašnám. Všechny sedlové brašny na motocykl jsou podšity pěnovkou s vyztužením zadní strany. Motobrašny se vyrábějí z hovězí kůže o tloušťce tři až 3,5 milimetru, některé jsou o milimetr slabší. Jiné brašny na motorku jsou zase z černé lesklé kůže. Některé brašny jsou opatřeny spojovacím pásem. Mohou být také použity na pevnou montáž. Zadní stěna některých motobrašen je vyztužená buď kovovým plátem, nebo plastem a zbytek brašny na motorku je vyztužen speciálním materiálem. Brašny díky výztuhám dokonale drží tvar.

Někdy se prodávají ve variantě s ozdobnými nýty. Rozměry se liší podle typu motorky, na kterou se kupují. Rovněž obsahy brašen uváděné v litrech se liší. Mohou mít obsah patnáct, ale i sedmadvacet, nebo 34 litrů. Ceny jsou uváděny za pár a pohybují se zhruba od čtyř do jedenácti tisíc korun.

Mezi luxusní a nejdražší sedlové brašny patří kožené brašny s ornamentem. Jsou vyrobeny z hovězí kůže a mají zdobení bílým ornamentem. Obsah jedné brašny je jedenatřicet litrů. Celý obvod brašny, víko i zadní stěna jsou vyztuženy plechem. Brašny jsou opatřeny zámkem, jenž je ukrytý pod zapínacím páskem. Přední i boční pásek je možno odepínat pomocí rychloupínací přezky, která je ukrytá pod páskem. Brašny mají velmi kvalitní zpracování a jsou vhodné především na velké cruisery. Pod tento typ brašen je vhodné zakoupit také podpěry s podporou.


Kožené brašny a kufry můžeme dle vašeho přání upravit z estetického hlediska, dodáním zámků za příplatek 500 korun, nebo řemínků pro víceúčelové uchycení. Vyrobíme pro vás brašnu jiných rozměrů, než udáváme na stránkách. Stačí se domluvit, a to přes e-mail, nebo telefonicky.
zpět


Jak nakupovat | Ochrana údajů | Obchodní podmínky | Kontaktujte nás! | Slevy | Hodnocení | Logoff