Měna:
 
volejte: +420 774 884 699
chopper@motobrasny.cz
stojí za pozornost kožené vesty a bundy šité na míru kožené brašny a kufry šité na míru Logo

Strana 5

Plexi na moto

Dodáváme i plexi štíty na motocykly

Naše firma není jen internetový obchod s příslušenstvím na motocykly. Dokážeme se přizpůsobit přání zákazníka a dle jeho gusta například vyrobit brašnu na motocykl na zakázku. Sháníte něco konkrétního, co ani v nabídce nemáme? Zkuste si zavolat, nebo napsat e-mail, my se pokusíme vám vyhovět, nebo alespoň poradit. Máme rádi motorky stejně jako vás.

Co se týče sortimentu, prodáváme například přilby, brašny, kufry, pásy na nádrž, opěrky, nosiče chladiče, kryty chladiče, podpěrky brašen, rámy blatníku, padací rámy na motorku, rampu světel, světla a blinkry. V našem sortimentu si zcela jistě vyberete také kvalitní moto oblečení, rukavice, boty a jiné doplňky. Ovšem také ochranné plexi na moto.

Pokud máte například prasklé, nebo poškrábané stávající plexi, dejte nám vědět a my vám podle toho vašeho necháme na zakázku vyrobit úplně totožné plexi. Dodržíme tvar i velikost a můžeme vyvrtat i otvory na lišty dle vašeho modelu. Ochranný štít na motorku je vyroben z plexi o tloušťce čtyři milimetry. Jsme schopni vám vyrobit a dodat nový štít do dvou týdnů.

Jinak prodáváme plexi ochranné štíty, které jsou vhodné přesně pro daný typ motocyklu. Navštivte naše stránky a zkuste najít svoji značku. Uchycení je pro každý typ motorky jiné. Plexi dodáváme kompletně i s kováním a držáky. K plexi štítům si můžete přikoupit i koženou kapsu, do níž pohodlně plexi schováte. Je vyztužena plechem a k dodání je i s ozdobnými nýty. Rovněž si můžete koupit ozdobnou samolepku na plexi, nebo plexi náhradní.
zpět


Jak nakupovat | Ochrana údajů | Obchodní podmínky | Kontaktujte nás! | Slevy | Hodnocení | Logoff